Apartamenty "Żywioły"

Appartement w Bardzie

2.7 die Bewertung
Liczba ocen:1

Reklama

Domki Bursztynki

Ortschaft: Sarbinowo

Preis ab: 200 całość

Informationen über das Objekt

ul. Grunwaldzka 4 , 57-256 Bardo odległość od centrum: 0.4 km

Die Beschreibung

APARTAMENTY ŻYWIOŁY usytuowane są w zadrzewionej okolicy z bezpośrednim dojściem do rzeki, blisko centrum- które niewątpliwie jest jednym z najpiękniejszych miasteczek w Sudetach. Miejsce to stanowi doskonałą bazę wycieczkową po okolicy, jak również sąsiednich miastach.
Stąd można rozpocząć wędrówkę po Kłodzku, (Twierdza Kłodzka), Złotym Stoku (Kopalnia Złota), czy Ząbkowicach Śląskich (Krzywa wieża). W ten sposób można spędzić miło czas w historycznej Kotlinie Kłodzkiej gdzie jest niezliczona ilość zabytków, niespotykane bogactwo krajobrazu oraz tajemnicze zakątki, które z pewnością nie pozwolą nudzić się Naszym Gościom

Oferowane przez nas apartamenty Żywioły spełniają wyższe standardy, są w pełni umeblowane w nowoczesnym stylu oraz gwarantują komfort i wygodę. Każdy z nich posiada między innymi:

- Telewizor LCD – 32"
- Lodówka z zamrażarką,
- Płyta indukcyjna,
- Kuchenka mikrofalowa z opiekaczem, czajnik, garnki
- Komplet sztućców, talerzy, szkła,
- Komplet pościeli oraz ręczników,
- Żelazko,

Apartamenty Żywioły to trzy apartamenty: woda, ogień, ziemia.

Apartament woda:

Liczba osób – 2/4
Liczba pokoi – 2+ 1 z aneksem kuchennym+ łazienka
Liczba pokoi nieprzechodnich – 1
Cena- w sezonie (czerwiec, lipiec, sierpień, święta i przedłużone weekendy) od 40 zł za osobę/doba. Posezonowa cena za pobyt u nas od 30 zł/osoba, w zależności od długości pobytu i ilości osób w apartamencie.

Apartament ogień:

Liczba osób – 4/6
Liczba pokoi – 2+ 1 z aneksem kuchennym+ łazienka
Liczba pokoi nieprzechodnich – 2
Cena- w sezonie (czerwiec, lipiec, sierpień, święta i przedłużone weekendy) od 40 zł za osobę/doba. Posezonowa cena za pobyt u nas od 30zł/osoba, w zależności od długości pobytu i ilości osób w apartamencie.

Apartament ziemia:

Liczba osób – 4/8
Liczba pokoi – 4+ 1 z aneksem kuchennym+ łazienka
Liczba pokoi nieprzechodnich – 4
Cena- w sezonie (czerwiec, lipiec, sierpień, święta i przedłużone weekendy) 40zł za osobę/doba. Posezonowa cena za pobyt u nas to 30zł/osoba, w zależności od długości pobytu i ilości osób w apartamencie.

Do dyspozycji naszych gości należy również wielki ogród, idealnie nadający się do biwakowania i grillowania, basen, parking.

Objekt in der Datenbank ab: 2014-05-29

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00