Pensjonat Bursztynowe Piaski

Gästehaus w Gdańsku

Brak oceny

Reklama

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

ul. Węgorzowa 9B , 80-690 Gdańsk odległość od centrum: 17.8 km

Die Beschreibung

Rodzinny pensjonat w Gdańsku, w nadmorskiej dzielnicy Wyspa Sobieszewska, położony 17 km od Starówki, zbudowany według projektu dworu pomorskiego z 1867 r. z możliwością szybkiego dojazdu do gdańskiej Starówki lub wypoczynku na plaży.
Przytulne, komfortowe pokoje z łazienkami i widokiem na sosnowy las wydmowy, przestronna sala kominkowa gdzie serwowane są pyszne śniadania, kawa oraz domowe wypieki. Dworek otoczony jest interesującym ogrodem z tarasem letnim i patio.
Ogród łączy się bezpośrednio z zielenią nadmorskiego lasu, przez który prowadzą urokliwe ścieżki spacerowe obok rezerwatu ptaków i foki szarej Mewia Łacha do naszej, kameralnej plaży, punktów widokowych ujścia Wisły, portu rybackiego w Świbnie czy przeprawy promowej na Mierzeję Wiślaną.
Na miejscu dostępny jest bezpłatny Internet i ogrodzony parking; do dyspozycji gości są także rowery, kijki nordic walking, masaże oraz usługi transferu. Recepcja czynna jest przez całą dobę.
W pobliżu hotelu znajduje się przystanek autobusu miejskiego kursującego bezpośrednio do centrum miasta.
W okresie jesiennych sztormów zapraszamy na zbieranie lub poławianie bursztynu.
Dworek Bursztynowe Piaski otwarty jest przez cały rok.

Objekt in der Datenbank ab: 2009-04-08

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 15:00 bis 11:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Kaminzimmer, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
  • Internet: Internet (Kabel-, Wi-Fi)
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Hochstuhl, Kinderbadewanne, Töpfchen) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel], Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)
  • Details zur Lage: Das Objekt befindet sich in Danzig: - na Świbnie - na Wyspie Sobieszewskiej