Leśny Apartament

Appartement in Wisełce

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Ortschaft: Krynica-Zdroj

Informationen über das Objekt

ul. Leśna 17/B2, 72-513 Wisełka odległość od centrum: 0.3 km

Die Beschreibung

Wisełka to mała malownicza miejscowość nad morzem. Wyspa Wolin i Woliński Park Narodowy to jeden z piękniejszych zakątków naszego kraju. Posesja, na której znajduje się apartament to 1600m2, jest ogrodzona i monitorowana. Automatycznie otwierana brama ułatwia wjazd na parking, który jest przydzielony dla naszych gości. Apartament położony jest blisko basenu, co stwarza bardzo dogodne warunki do korzystania z kąpieli w ciągu całego dnia. Słoneczny taras daje miłe miejsce do wypoczynku. Obiekt nasz jest przygotowany do przyjmowania gości przez cały rok/podgrzewana ,podłoga,klimatyzacja/pozwalają wypoczywać w ciszy i spokoju o każdej porze roku. Jesienne spacery nad wzburzonym morzem dostarczają dużej ilości jodu. Malownicze trasy piesze i rowerowe to propozycja dla tych ,którzy potrzebują aktywnie spędzić wolny czas. Miłośnicy wędkowania mają do dyspozycji liczne zarybione jeziorka,gdzie połowy są zawsze obfite. Nad jeziorkiem Wisełka znajduje się wypożyczalnia sprzętu pływającego- kajaki, rowery wodne. W pobliżu znajduje się największe pole golfowe- Baltikgolf. Wyposażenie apartamentu gwarantuje pełny komfort. Lokalne smażalnie zapewniają smaczne morskie posiłki.
Plac zabaw dla dzieci zapewni maluchom miłą i bezpieczną zabawę. W chłodne jesienne wieczory miłośnicy sauny mają do dyspozycji wydzieloną strefę wypoczynku.Serdecznie zapraszamy przez cały rok-Bogdan i Renata

Objekt in der Datenbank ab: 2017-05-11

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 11:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Verleih von Freizeitausrüstung, Udogodnienia Spa/wellness, (Sauna im Preis inbegriffen) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Waschmaschine allgemein zugänglich, Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Annehmlichkeiten: behindertenfreundlich, Klimaanlage
  • Auf dem Gelände: Sport i rekreacja (Schwimmbecken im Preis inbegriffen)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn, Trampolin])