Gästezimmer

Dom Gościnny 9.9 / 10

Witam. Zapraszam do pięknej miejscowości Ruciane-Nida. To malownicze miasto w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie piskim, nad jeziorem Nidzkim i jeziorem Guzianka Wielka, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Ruciane-Nida. Nasz dom gościnny jest położony nad jeziorem Nidzkim Wynajmę pokoje w cenie 30-35zl/doba/osoba. Do dyspozycji gości jest TV, aneks kuchenny, piękny ogród z którego bezpośrednio wychodzi się na jezioro gdzie można popływać kajakami (w cenie noclegu). Dodatkowo na terenie posesji znajduje się altanka z grillem. Do najbliższego centrum jest 1.5km. Warto obejrzeć między innymi takie miejsca jak: Muzeum im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Leśniczówka Pranie (5km od posesji) Izba Regionalna w Wejsunach (7km od posesji) Stacja Badawcza PAN w Popielnie (14km od posesji) Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo (10km od posesji) Klasztor Staroobrzędowców i Cerkiew Prawosławna w Wojnowie (5km od posesji) Mazurski Park Krajobrazowy Krutyń (9km od posesji) Centrum Rozrywki Kapiodoro (2,5km od posesji) Śluza Guzianka (2km od posesji) Galindia - Mazurski Eden (10km od posesji) Prywatne Muzeum Danuty i Krzysztofa Worobców w Kadzidłowie (13km od posesji) Pytania oraz rezerwacje proszę kierować do Barbary Dola pod nr tel. 87 ...zobacz telefon i kom. 793...zobacz telefon . Pozdrawiam.
Sehen podobne oferty

2 Bewertungen turystów 9.9 / 10

  • cena/jakość 10
  • czystość 10
  • obsługa 10
  • Annehmlichkeiten 10
  • Ausrüstung 9
  • Lokalisierung 10
  • wyżywienie 10
Sylvia Stella
10

Sylvia Stella

Cudowne miejsce dla rodziny, pary lub grupy znajomych. Właściciele fantastyczni, przemili, kochani. Czułam się tam jak "u babci" a jednocześnie miałam dużą swobodę, nikt nikomu nie przeszkadzał. Bl...

gucio
9.7

gucio

Cudowne miejsce do wypoczynku wraz z rodziną. Piękne jezioro i zalesione okolice, świeże powietrze. Dom bardzo rodzinny, przemili właściciele.

Obiekty, które mogą Cię zainteresować