Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Herberge w Bydgoszczy

Brak oceny

Reklama

Informationen über das Objekt

ul. Sowińskiego 5 , 85-083 Bydgoszcz odległość od centrum: 1.3 km

Die Beschreibung

Szkolne Schronisko Młodzieżowe mieści się na ulicy Sowińskiego 5 w Bydgoszczy. Budynek dzisiejszego schroniska powstał ponad sto lat temu - ma więc charakter zabytkowy. Prezentuje się okazale jako budowla neogotycka, dwupiętrowa z ostatnią kondygnacją częściowo ograniczoną spadzistym dachem.
Celom schroniska służy obiekt już od 1962 roku. Stworzenie i utrzymanie wysokiego standardu stało się możliwe dzięki kapitalnemu remontowi przeprowadzonemu w drugiej połowie lat 80 oraz zabiegom konserwatorskim realizowanym na bieżąco.
Oprócz usług noclegowych istnieje na miejscu możliwość skorzystania z sali konferencyjnej bogato wyposażonej jak również uzyskania informacji turystycznej, zakupu wydawnictw, znaczków na legitymacje PTSM, wyrobienia legitymacji PTSM, IYHF lub gościnnej jak również zamówienia ciepłych i zimnych posiłków.
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Bydgoszczy jest wielokrotnym laureatem najwyższych wyróżnień w ramach ogólnopolskiego współzawodnictwa obiektów całorocznych. Wpisane jest do rejestru międzynarodowych schronisk światowej organizacji Hostelling International. Naszym gościom zapewniamy miłą i fachową obsługę Dzięki świetnej lokalizacji Szkolne Schronisko Młodzieżowe jest chętnie odwiedzane przez turystów krajowych i zagranicznych. Usytuowane w centrum miasta stanowi doskonały punkt wypadowy do wędrówek po Bydgoszczy.

Objekt in der Datenbank ab: 2009-01-30

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Möglichkeit zum Wäsche waschen)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Internet: Internet
  • Details zur Lage: Das Objekt befindet sich in Bromberg: - Śródmieściu