Wilcza Chata

Agrotourismus in Kołczewie

10 die Bewertung
Liczba ocen:1

Reklama

Pensjonat Lira

Ortschaft: Krynica-Zdroj

Informationen über das Objekt

ul. Młyńska 4, 72-514 Kołczewo odległość od centrum: 0.3 km

Die Beschreibung

<B>Zapraszamy też do naszego drugiego obiektu:
http://www.eholiday.pl/noclegi-br6218.html</B>

Samodzielny dom (tylko dla gości) składa się z 2 odrębnych modułów. Każdy moduł ma oddzielne wejście wprost ze ślicznego trawnika. Składa się z 2 pokoi 2-osobowych oraz łazienki. W każdym pokoju TV. Osobno stoi letnia wiejska kuchnia dla gości.

Inne informacje - Kołczewo leży w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego (żubry!), przy trasie nadmorskiej Świnoujście - Kamień Pomorski - Kołobrzeg. Nasz dom znajduje się w malowniczej okolicy. Oferujemy relaks, spokój w otoczeniu przyrody (woda, las). Mamy ładny ogród, w którym wieczorami grają cykady ukryte w soczystej zieleni dywanowych trawników. Jest miejsce na ognisko, grill. Mamy bezpieczny parking. Jest też możliwość wypożyczenia rowerów i pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej. W Kołczewie znajdują się dobrze zaopatrzone sklepy, jest bankomat i bank, a także przychodnia i punkt apteczny.

Nasi goście mają 50% zniżki przy korzystaniu z wypożyczalni sprzętu wodnego znajdującej się nad j. Kołczewo (200m od domu). Do morza są tylko 3 km, a do pola golfowego ABGC tylko 100m.

Chcesz wypocząć w nadmorskiej wsi w otoczeniu pięknej przyrody, a za to z dala od zgiełku wielkich kurortów?! Przyjedź do nas !!! Morze, jeziora i las.
Tego nie znajdziesz gdzie indziej!!

Objekt in der Datenbank ab: 2012-05-07

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle