Ranczo Panderossa

Agrotourismus in Gwdzie Wielkiej

Brak oceny

ul. Jeziorna 36, Gwda Wielka, 78-422 Szczecinek odległość od centrum: 1.8 km

Reklama

Apartament Lazur

Ortschaft: Kolberg

Preis ab: 200 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

ul. Jeziorna 36, Gwda Wielka, 78-422 Szczecinek odległość od centrum: 1.8 km

Zu Vermieten: Preise: Anzahl: Raumstruktur:
Zimmer für 3 Personen ab 70 / Nacht 2 Sehen Nach der Unterkunft fragen
Zimmer für 4 Personen ab 130 / Nacht 2 Sehen Nach der Unterkunft fragen
Zimmer für 6 Personen ab 400 / Nacht 1 Sehen Nach der Unterkunft fragen

Die Beschreibung

Ranczo Panderossa położone jest na Pojezierzu Drawskim pomiędzy m. Szczecinek a w. Gwda Wielka kierunek na Słupsk nad jeziorem Wielimie (drugie co do wielkości jezioro Pojezierza o pow. 1798ha). Ośrodek mieści się na 30ha terenu łąk i lasów z bezpośrednim dostępem do jeziora i własną plażą. Piękne tereny, bogactwo ptaków wodnych na czele z czaplą siwą i kormoranami. Obfitość zwierzyny i runa leśnego, jelenie, sarny, zające spotkać można każdego ranka lub wieczora. Przez jezioro przepływa rzeka Gwda, która stanowi nie lada atrakcję dla amatorów spływów kajakowych. Bliskość Szczecinka bardzo pięknego i o licznych walorach turystyczno-sportowych miasta stwarza dodatkowe możliwości organizacji zajęć: tenis ziemny, sporty wodne: żeglarstwo, narty wodne (drugi wyciąg co do wielkości w Europie), skutery wodne, basen kryty, liczne trasy rowerowo-piesze. Szereg cyklicznych imprez sportowo-kulturalnych: regaty żeglarskie, zawody triathlonowe, biesiady cygańskie, festyny sportowo-rekreacyjne. W czerwcu tego roku pojawił się Pierwszy w Polsce GLAMPING - w namiocie sferycznym. 50 m apartament z własnym kominkiem oraz balią ogrodową na tarasie! To czas na ekskluzywne biwakowanie.
www.panderossa.pl:
www.panderossa.pl

Objekt in der Datenbank ab: 2009-05-22

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 15:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Kaminzimmer, Verleih von Freizeitausrüstung, Verleih von Wasserausrüstung, Privater Strand/Steg, Udogodnienia Spa/wellness, (Whirlpool, Sauna) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich)
  • Annehmlichkeiten: Klimaanlage
  • Auf dem Gelände: Kantine, Bar/Restaurant, (Bar, Restaurant) Sport i rekreacja (Schwimmbecken im Preis inbegriffen, Sportplatz)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Bezahlung: Möglichkeit zur Zahlung mit Kreditkarte
  • Rezeption: Rezeption 24 Std. geöffnet
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen, Abendessen, warmes Abendessen)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Hochstuhl) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn], Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)