Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pensjonat Świerkówka

Kategorie: Gästehaus

Ortschaft: Seitenberg

 

Nowinka

Agrotourismus in Nowej Wsi

Brak oceny

Reklama

Dom Wypoczynkowy "Pod Litwinką" Stanisław Chlebek

Ortschaft: Bialka Tatrzanska

Preis ab: 70 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Nowa Wieś 21, 57-530 Międzylesie odległość od centrum: 0.1 km

Die Beschreibung

Z myślą o turystach poszukujących ciszy i spokoju oraz bliskości z naturą, przygotowaliśmy ofertę noclegową w "Nowince".
Do zaoferowania mamy przytulne pokoje z łazienkami 2, 3, 4- osobowe, z widokiem na góry, las i potok Nowinka. Zapewniamy dostęp do w pełni wyposażonej kuchni oraz przestronnej sali z kominkiem, a także możliwość wcześniejszego zamówienia posiłków.

Oferujemy naukę jazdy konnej i rajdy po ziemi kłodzkiej. Nasze konie są łagodnie usposobione i mają duże doświadczenie w wycieczkach górskich.

Nowinka posiada dużo zielonej przestrzeni rekreacyjnej z miejscem na ognisko lub grilla. Mamy doskonałe warunki na zorganizowanie uroczystości rodzinnych, kameralnych wesel, szkoleń i imprez integracyjnych.
Organizujemy również warsztaty kowalstwa artystycznego i ogrodnictwa naturalnego.

Do Państwa dyspozycji jest projektor oraz ekran, stół do pingponga i atrakcyjnie wyposażone miejsce do zabawy dla dzieci.

Nasz obiekt znajduje się na granicy Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego, stanowi więc doskonałą bazę wypadową na wycieczki w góry. Do Nowinki prowadzą liczne trasy rowerowe, a najbliższy stok narciarski znajduje się 4 km od obiektu. Istnieje również możliwość dowozu nart turowych.

Nowinka sąsiaduje z ruinami renesansowego dworu z 1585 roku, które mogą stanowić tło dla organizowanych u nas wydarzeń.

Objekt in der Datenbank ab: 2018-04-24

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Lagerfeuerstelle, Kaminzimmer, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Waschmaschine allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen)
  • Annehmlichkeiten: behindertenfreundlich
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, warmes Abendessen)
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Hochstuhl, Kinderbadewanne, Töpfchen) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel])