Agroturystyka Tajemniczy Ogród

Agrotourismus in Pacanowie

Brak oceny

ul. Stopnicka , 28-133 Pacanów odległość od centrum: 1 km

Reklama

Hotel Orlik

Ortschaft: Krynica-Zdrój

Informationen über das Objekt

ul. Stopnicka , 28-133 Pacanów odległość od centrum: 1 km

Zu Vermieten: Preise: Anzahl: Raumstruktur:
Einzelzimmer ab 40 / Person 1 Sehen Nach der Unterkunft fragen

Die Beschreibung

Gospodarstwo agroturystyczne „Tajemniczy Ogród" położone jest, na pięknych i spokojnych terenach województwa świętokrzyskiego w samym centrum miejscowości Pacanów.

Odległość od największej atrakcji Europejskiego Centrum Bajki to 5 min na piechote. Od bazyliki mniejszej św Marcina nawet mniej niż 5 min pieszo.
Jest to obiekt "samodzielny" w całości oddany do Państwa dyspozycji (bez właścicieli w tym samym budynku). Wokół domu jest dużo przestrzeni zielonej, miejsce na grill, drewniany placyk zabaw dla dzieci z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawką.

Domek wyposażony jest w dość dużą kuchnie. Pokoje to 4-osobowy salon z kominkiem. Na pietrze jeden jednoosobowy pokój, jeden dwuosobowy na pietrze jest również tzn dostawka dwuosobowa.
W bliskiej okolicy restauracje, sklepy spożywcze i apteki.

Dość blisko od Pacanowa znajdują się dwie zdrojowe miejscowości, Solec-Zdrój (12km), gdzie znajdują się najlepsze baseny mineralne w Polsce, oraz Busko-Zdrój (25km.).
W okolicy również Kurozwęki, gdzie są również ciekawe atrakcje jak mini zoo i park z bizonami oraz Pałac. Okolica to również zamek Krzyżtopór w Ujeździe.
Wszystko to składa się na niezapomniany, uroczy klimat tego miejsca.

Objekt in der Datenbank ab: 2015-07-15

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Allgemein zugängliche Küche
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett, Töpfchen) familienfreundlich (Spielplatz für Kinder [Sandkasten, Schaukel, Rutschbahn])