Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Amber Hotel

Kategorie: Hotel

Ortschaft: Gdańsk

Preis ab: 160 całość

 

Ośrodek Wypoczynkowy Razem

Erholungszentrum in Gdyni

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

Ortschaft: Falsztyn

Preis ab: 250 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

ul. Szyprów 26 , 81-561 Gdynia odległość od centrum: 3.9 km

Die Beschreibung

Ośrodek wypoczynkowy „Razem nad morzem” położony jest w maleńkiej kotlinie na skraju rezerwatu przyrody „Kępa Redłowska”. Rezerwat obejmuje kompleks leśny o powierzchni 120 ha wraz z urwistymi brzegami wybrzeża klifowego. Orłowo to część Gdyni, granicząca z najbardziej popularną letnią miejscowością w Polsce - Sopotem. Dogodna komunikacja zapewniona jest dzięki bliskości przystanków autobusowych, stacji kolejowej i sieci dróg. Do centrum Gdyni lub Sopotu, spacerem dotrzemy w 45 min., a samochodem w 5 minut. Plaża i molo znajdują się w odległości 700 metrów od ośrodka, w kilka minut dotrzemy samochodem lub pieszo do centrum handlowego „Klif” i „Riwiera” lub do sopockiego „Aqua Parku”. Okolice Gdyni to tereny bardzo atrakcyjne turystycznie. Bliskość takich miast jak Gdańsk czy Malbork ze swoim zamkiem krzyżackim sprawia, że nawet w dni pochmurne nie można się nudzić.

Ośrodek
Ośrodek to, ustawione na powierzchni 5000 m2, 24 domki kempingowe, pawilon, w którym znajduje się stołówka i kuchnia, oraz budynek świetlicy. Ponadto na terenie ośrodka znajdują się place do gier i zabaw zespołowych, miejsce na ognisko i grilla. Teren ośrodka jest ogrodzony i dozorowany przez całą dobę.

Warunki miejsc noclegowych
Oferujemy około 100 miejsc noclegowych w pokojach 2 oraz 3-osobowych, w domkach kempingowych. Każdy domek posiada 2 pokoje oraz łazienkę wyposażoną w umywalkę, prysznic i toaletę. W każdym domku zainstalowany jest oddzielny, 100-litrowy podgrzewacz do ciepłej wody. W pokojach znajdują się drewniane łóżka z materacami piankowymi, pościelą i kocem, szafa na ubrania, stolik i odpowiednia liczba taboretów, wieszaki na odzież wierzchnią, szafki i lampki nocne przy łózkach oraz kosz na śmieci. Domki dla kadry dodatkowo wyposażono w mini lodówki i czajniki. Jeden wydzielony domek spełnia rolę izolatki, a w razie potrzeby gabinetu pielęgniarki.

Jakość żywienia
Oferujemy wyżywienie: 3 posiłki dziennie. Posiłki przygotowywane są przez wykwalifikowanych kucharzy, z którymi współpracujemy od wielu lat. Smaczne i różnorodne posiłki, są przygotowywane i podawane uczestnikom wypoczynku w oparciu o menu opracowywane przez dietetyka zgodnie z zasadami higieny i racjonalnego żywienia określonymi odpowiednimi aktami prawnymi. Menu uwzględnia wiek i pochodzenie uczestników wypoczynku, jest wcześniej uzgadniane z organizatorem wypoczynku. Potrawy przygotowywane są z produktów świeżych lub mrożonych, kuchnia unika dodawania do potraw wszelkich polepszaczy smaku, poza naturalnymi przyprawami. Przez całą dobę dostępna jest woda mineralna z dystrybutora. W przypadku wycieczek i wyjazdów na podróż przygotowujemy suchy prowiant. Kuchnia stosuje zasady HACCP. Posiłki serwowane są w stołówce Ośrodka, która jednorazowo jest w stanie pomieścić wszystkich uczestników wypoczynku.

Warunki organizacji zajęć programowych
Na terenie ośrodka znajdują się place do gry w siatkówkę, w koszykówkę i do innych gier zespołowych. Na skraju ośrodka wyznaczone jest miejsce na ognisko. Ponadto Ośrodek dysponuje podstawowym sprzętem sportowym: piłkami, badmintonem, ringo itp.
Świetlica jest wyposażona w sprzęt audio (nagłośnienie, światła dyskotekowe). Możliwe jest też podłączenie do ww. sprzętu projektora multimedialnego, który znajduje się na wyposażeniu ośrodka. Do dyspozycji uczestników są również: stoły do tenisa, stół do gry w piłkarzyki, gry planszowe oraz książki do wypożyczenia z liczącego ponad 500 pozycji księgozbioru. Recepcja czynna jest 24 h – można tam uzyskać informacje o aktualnych wydarzeniach i atrakcjach turystycznych. Ośrodek jest ogrodzony, oświetlony i strzeżony całą dobę.

Informacja dodatkowa
Ośrodek spełnia wymogi dotyczące bezpieczeństwa (ochrony przeciwpożarowej, warunków higieniczno-sanitarnych, ochrony środowiska). Co roku zmieniamy się na lepsze. W roku 2011 został gruntownie wyremontowany pawilon kuchenny, w bieżącym roku domki kempingowe przeszły kapitalny remont. Kadra zarządzająca ośrodkiem posiada 20-letnie doświadczenie w jego prowadzeniu, doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania przyjeżdzających grup i ich opiekunów.

Ośrodek prowadzony jest przez Spółdzielnię Socjalną „Razem”, która zysk ze swojej działalności przeznacza na aktywizację społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych.

Objekt in der Datenbank ab: 2019-01-24

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 16:00 bis 12:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle
  • Auf dem Gelände: Kantine, Sport i rekreacja (Sportplatz)
  • Verpflegung Angebot: Verpflegung Angebot (Frühstück, Mittagessen, Abendessen, warmes Abendessen, Nachmittagskaffee)
  • Für Familien mit Kindern: familienfreundlich (Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)
  • Details zur Lage: Das Objekt befindet sich in Gdingen: - auf Redłowie