Farma Zielona Typu Cottage

Ferienhaus in Łapiczach

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

Ortschaft: Falsztyn

Preis ab: 250 całość

Nasza propozycja:

Schließen

Informationen über das Objekt

Krynki 28 , 16-120 Krynki odległość od centrum: 4.3 km

Die Beschreibung

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do posiadłości typu cottage w kolonii Łapicze, do kilku-hektarowej posiadłości pachnącej zbożem i ziołami, zewsząd otoczonej lasem Puszczy Knyszyńskiej, w prawdziwie skansenowej scenerii. Do miejsca oddalonego od cywilizacji, gdzie tuż za płotem można spotkać sarny i zające. Ten spokojny, cichy i ekologiczny teren roi się od motyli i koncertujących świerszczy oraz rzadko spotykanych gatunków ptaków.
Farma Zielona typu cottage to wspaniałe miejsce na pobyt z rodziną i przyjaciółmi .
To rodzinna posiadłość składająca się z zagrody ze drewnianym domem mieszkalnym z lat 50-tych przeniesionym z tatarskiej wsi Kruszyniany oddalonej 8 km, stajni i stodoły. Wszystkie budowle mają autentyczną konstrukcją z bali sosnowych w stylu kurpiowskim. W obejściu znajduje się tez stylowa urocza letnia kuchnia.
Drugim obiektem jest 100-letnia drewniana plebania, starannie odrestaurowana z zachowaniem wszystkich autentycznych elementów z epoki.

Gościom (od czerwca do października) do dyspozycji oddajemy :
1. "Dom Zielony", drewniany, z lat 50-ch, z dwiema sypialniami, salonikiem, kuchnią z piecem kaflowym i łazienką oraz poddasze dla 4-5 osób. Przy domu jest weranda z widokiem na jabłoniowy sad. Dom może być ogrzewany drewnem (piece kaflowe) i elektrycznie. Dodatkowe 2 nowoczesne łazienki znajdują się przy stajni.
W domu "zielonym" może zamieszkać 8 osób.
Wynajmujemy dom na: min. 3 dni = 480 zł/1 dobę , 7 dni = 360 zł/1 dobę.

2. "Stara Plebania", drewniana, odrestaurowana i stylowo wyposażona, oferuje 3 sypialnie i salon, kuchnie, łazienkę wewnętrzną oraz łazienkę z wanną i widokiem na las.
W Plebanii może zamieszkać 6 osób. Wynajmujemy Plebanię na: min 3 dni = 540 zł/1 dobę, 7 dni = 450 zł/1 dobę.

3. "Leśny Domek" zwany "Świeronkiem", uroczy drewniany domek 2-izbowy (stary spichlerz) dla 2-osób, położony w lesie (na terenie posiadłości), oferuje sypialnie, aneks kuchenny i małą łazienkę z prysznicem.
"Świeronek" wynajmujemy na: min 2 dni = 250 zł/1 dobę, 7 dni = 200 zł/1 dobę.

Promocyjna oferta : pobyt 14-dniowy z 20% bonifikatą. Wokół domów jest bardzo dużo miejsca na rekreację., w tym ognisko. Woda źródlana pochodzi z własnego ujęcia. Zobacz na : www.dolinalapicze.pl

Objekt in der Datenbank ab: 2014-06-14

Mehr lesen Schliessen

  • Check-in, Check-out: ab 14:00 bis 10:00
  • Zur Verfügung unserer Gäste: Grill, Lagerfeuerstelle, Allgemein zugängliche Küche, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Waschmaschine allgemein zugänglich, Bügelbrett/Bügeleisen allgemein zugänglich, Möglichkeit zum Wäsche waschen)
  • Auf dem Gelände: Sport i rekreacja (Sportplatz)
  • Für motorisierte Gäste: Parkplatz/Garage (Parkplatz im Preis inbegriffen)
  • Für Firmen: Konferenzsaal
  • Internet: Internet (Wi-Fi)
  • Für Gäste mit Haustieren: Haustiere erlaubt
  • Für Familien mit Kindern: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Kinderbett) familienfreundlich (Spielzimmer für Kinder, Spielplatz für Kinder, Fernseh-/Spiel-/Gemeinschaftszimmer)